RAZPORED SKUPIN IN TRENINGOV ZA SEZONO 2018-2019

Spoštovani STARŠI!
Spodaj si lahko ogledate razpored skupin in termine treningov, ki se začnejo 10.09. Kot dodatno obvestilo, med počitnicami in prazniki treningov NI. Za začetek imejte s seboj svojo opremo, na prvem treningu bomo zmerili otrokovo velikost, na kar bomo naročili našo opremo (dres z imenom, hlačke in nogometne nogavice), za kar boste plačali 20 evrov. Za obutev naj ima otrok teniske za umetno travo ali parket.
SKUPINE:
- Letnik 2009:  treningi ob TOR  18.30-20.00 (dvorana)
                                                   PET   19.30-21.00  (dvorana)
-Letnik 2010:  treningi ob PON  18.00-19.30  (dvorana)
                                                  SRE  18.00-19.30  (dvorana)
-Letnik 2011-A:  treningi ob TOR 17.00-18.30 (dvorana)
                                                     PET  18.00-19.30 (dvorana)
Gal Lešnik, Rok Krašovec, Luka Vigele, Max Kronaveter, Gal Pokleka,
Jaka Brolih, Nik Jančar, Maj Lampret, Anej Bombek,
Adam Šuler, Nino Đurđević, Val Kramar, Filip Razgoršek, Jaka Brolih
-Letnik 2011-B:  treningi ob SRE 17.00-18.00 (dvorana)
                                                     PET  17.00-18.00 (dvorana)
Teo Ulčnik, Kerim Latifić, Blaž Kmetić, Klemen Čokl Volmajer,
Žiga Hudin Urlep, Jaka Valentan, Lan Mesarič, Matjaž Krebs,
Tristan Štromajer, Luka Grdinić, Sebastian Ros Raner, Tine Lipnik,
Kevin Purgaj, Lian Dokl, Luka Grdinić, Marko Šterbal, Urban Gomzi
-Letnik 2012-A:  treningi ob SRE  16.00-17.00 (dvorana)
                                                      PET  16.00-17.00 (dvorana)
Tai Bratuša, Malena Galić,
Matija Bjelčevič, Lan Šalamun, Nik Škrabl,
Jaša Božičnik, Pablo Kapun, Anže Jesenko, Nik Matjaž, Nejc Kosić,
Marc Mihelić, Aleksandar Živković, Liam Kopše, benjamin Huskić,
Mark Kumpuš, Val Hribernik
-Letnik 2012-B:  treningi ob PON 16.00-17.00 (dvorana)
Filip Vivod, Adam Budić, Aleksa Vilipić, Nik Mohr Salkić, Val Juvančić,
Urban Debevc, Vid Razgoršek, David Žel, Max Koritnik, Jaka Kapun,
Jammie Williams, Tommy Williams, Hugo Izlakar, Luka Roškarić,
Nik Verbnjak, luka Knehtl, David Borić, Mark Habit, Jaka Kramberger,
Nikola Stamenković
-Letnik 2013-A:  treningi ob ČET 16.00-17.00 (dvorana)
Gal Šteflić, Anej Šaherl, Vuk Jovanović, Tian Bračić, Gašper Kranjc,
 Liam Lin Sušnik, Jaša Dmitrović, Gaber Anžur, Žan Wernig,
 Noa Mišković Brljić, Luka Kolarić, Žan Zagorac,Maks Barber,
Alen Demirović, Val Čeh, Dominik Gungl, Vito Repić, Bor Rakovnik
-Letnik 2013-B:  treningi ob TOR 16.00-17.00 (dvorana)
Jaša Zemljak, Žan Berglez, Mai Bukovec, Lucian Purgaj, Lukas Oček,
Rok Brečko, Luka Raner, Bojan Kores, Aleks Dobrin, Jure Jelenčič,
Romeo Andres Celinger, Jaka Ravnikar, Vid Debeljak, Lukas Kronaveter,
Blaž Deučer, Arslan Šipčić, Gael Jezernik, Luka Ostojić
-Letnik 2014-A:  treningi ob PON 17.00-18.00 (dvorana)
Adam Kokol, Nace Kozel, Luka Drašković Kljajić, Anjan Prapotnik, Filip
Klemenc Erjavc,Luka Budić, Kris Budić, Maj Potočnik, Filip Radujković, Tilen Lesjak,
Matic Klemenc Erjavc, Lan Mlinarič, Nick Kovacic, Tim Kostanjevec,
Abdel Šerdoner, Martin Gungl, Žan Majhenič, Gaj Julij Novak, Maik Sušec
Letnik 2014-B:  treningi ob ČET 17.00-18.00 (dvorana)
Žak Mesner, Tian Bukovščak, Timotej Bukovščak, Žan Tertinek,
Andrija Aleksander Molnar, Maksimiljan Mark Molnar, Nejc Pernek,
Minorio Marko Ivanović, Alex Repnik, Kosta Kablarević, Lazar Šunjka,
Maksim Pravda, Filip Šter Skambljić, Filip Radujković,
Filip Teodor Črešnar, Leo Polanec, Val Eder, Nik Ropert
Vodja Šole Marinko Galić

 

Comments are closed.